חנויות סלולר |

חנויות סלולר

מה הבעייתיות בניהול חנות סלולאר?

חנויות סלולאר הן מגזר העסקים הכי צומח בשנה האחרונה במדינת ישראל, על כך אין להתפלא מכיוון שאין כמעט היום ישראלי שלא מחזיק בפלאפון אחד ואף יותר מכך. חנויות הסלולאר מוכרות את המכשירים, גאדג'טים המתאימים לפלאפונים ואף מציעות תיקון למכשירים השונים. אך למרות צמיחתו המרשימה של ענף זה, ניהולה של חנות סלולאר אינו חף מבעיות ויש לתת את הדעת עליהן לפני שחושבים על הקמת של חנות כזו. אחת הבעיות המרכזיות בניהול חנות סלולאר הוא הפיקוח על העובדים בחנות, מכיוון שבעל החנות אינו יכול לשהות בחנות כל שעות היממה הוא חייב למצוא דרכים שבאמצעותם הוא יוכל לדעת כי העובד אינו מרמה אותו או מועל בכספי החנות.

על מה עוד יש להקפיד בחנות סלולאר?

לצד פיקוח על העובדים בחנות הסלולאר, המשאב הכי חשוב בחנות הוא מן הסתם הפלאפונים אותם החנות מוכרת. למעשה ללא הפלאפונים החנות כמעט לא תרוויח וכל טעות בניהול מלאי החנות יכול להסתכם בהפסד כספי ועזיבת לקוחות קבועים את החנות. על בעל חנות הסלולאר לשלוט ללא הרף במוצרים המוחזקים על ידו ועליו לדעת בדיוק כמה מוצרים הוא מכר ואיזה סוג פלאפונים הוא המוצר החזק שלו. כמובן שבעל החנות חייב לרדת לעומקם של הדברים ועליו גם לדעת מהו סוג הפלאפונים המכניס לו את הרווח הרב ביותר לחנות ומהו תזרים המזומנים אותו הוא מקבל מכל סוג פלאפונים.

כיצד קופה רושמת מסייעת לנו ביצירת רווח בחנות סלולאר?

קופות רושמות בחנות סלולאר למעשה מספקות לנו פתרון לשתי הבעיות אותן הצגנו בפסקאות הקודמות. הקופה הרושמת מאפשרת לנו לבצע מעקב אחר תזרים ההכנסות וההוצאות של העסק וכך לפקח באופן ישיר על פעולותיהם של העובדים בחנות ולדעת בדיוק אילו מוצרים נמכרו ובאיזה מחיר. לא פחות חשוב מכך היא העובדה שבעקבות המעקב אחר תזרים המזומנים, אנו יכולים לבצע ניתוח מעמיק יותר של מגמת המכירות בחנות ובאפשרותנו לדעת מהו סוג הפלאפון המרוויח ביותר בחנות. לצד אלו הרי שהקופה מאפשרת לנו כמובן לעקוב אחר המלאי בחנותנו, אילו מוצרים כדאי להזמין ואילו פלאפונים אינם מצליחים להימכר ועבר זמנם על המדף. חשוב להבין כי לא כל קופה מחזיקה בכל הכלים אותם הזכרנו עתה ויש לוודא בקנייתה מה הם בדיוק יכולותיה של הקופה, זאת בכדי שנוכל לנצל את יתרונותיה לרווחינו. קופה רושמת מהווה את אחד הכלים החשובים ביותר לכל בעל עסק קמעונאי וכך גם כאשר הדבר מגיע אל בעל חנות סלולאר.

 

לפרטים נוספים ולנציג שירות

אוטוסופט בשבילכם ולמענכם !

רחוב שארית ישראל 35 בית שער הסיטי, תל אביב 68165

טל: 072-2772222 | פקס: 072-2766105