איך יודעים מהו המחיר המתאים לקופה ממוחשבת |

איך יודעים מהו המחיר המתאים לקופה ממוחשבת

 

לא ניתן להטיל בספק את חשיבותה של קופה בעסק שלך. אבל משפט זה היה נכון גם לפני 92 שנים כאשר שילמו אחד לשני במלח או במטילי זהב. היום, אתה דורש מעצמך יותר, הצרכנים דורשים ממך יותר והטכנולוגיה מאפשרת לך לקבל יותר, בקלות רבה יותר. על כן, כיום בכל עסק, קטן כגדול, תמצא קופה רושמת ממוחשבת . עבור קופה ממוחשבת מחיר בשוק דורש מבעלי עסק חדשים השקעה, אבל השקעה זו תחזור אליך במהירות.

קופה ממוחשבת מחיר – זול?

בהשוואה לאלטרנטיבה; עפרון, מחק, מחשבון וקופסת מתכת דו שכבתית, בבחינת האמצעים המתקדמים יותר, לקופה ממוחשבת מחיר לא זול. אבל, ויש כאן אבל גדול, כפי שכבר צויין קודם, אין היא רק קופה. כיום הקופה קבלה תפקיד של תוכנת ניהול עסק. היא תנהל עבורך את כל רבדי העסק שלך. החל משעוני נוכחות של העובדים, רשימות מלאי, הסדרת הנחות על מוצרים ומבצעים ואפילו תוכל להוציא ממנה פלטים של דו"חות פיננסיים מתקדמים. אז נכון היא עולה – קופה ממוחשבת מחיר שצורך השקעה. אבל ההשקעה תחזור אליך מיד בצורת חסכון בשעות עובדים, סדר במחסן, רשימות מלאי מסודרות וגם לא תצטרך להתקשר לרואה החשבון שלך עקב כל עניין שולי.

קופה ממוחשבת מחיר – משתלם?

חשוב על חייך בלי המכשיר הסלולארי החכם המתקדם שלך. כל מכשיר כזה מורכב ממכשיר סלולארי, מצלמה, נגן, מחשב, שעון מעורר, יומן, סורק, מכשיר ניווט ועוד רבים. אז נכון, מחירו יקר אבל ראה כמה מכשירים נוספים אינך צריך לרכוש.

קופה ממוחשבת, מחירה גם אינו כמו מחיר קופסת מתכת אך היא כוללת גם היא מגוון רחב של אפשרויות בתוכה. היא בדיוק כמו מרכזיית IP טלפונית או האייפון או הגלאקסי שלך. עליהם לא היית מוותר, נכון?

אלו הופכים אותה, קופה ממוחשבת מחיר – משתלם.

קופה ממוחשבת מחיר – חייב להיות יקר?

מחירה של קופה ממוחשבת אינו חייב להיות יקר והוא כולו מורכב מהצרכים שלך, בעל העסק. כמובן למסך מגע עלות גבוהה יותר ממסך רגיל. אתה יכול לבחור, כך אתה בעצם קובע. המחיר שתשלם יהיה בדיוק המחיר שתוכל להרשות לעצמך, לפי הצרכים שלך.