תוכנה לניהול עסק קטן |

תוכנה לניהול עסק קטן

קיוסק ? מאפייה ? מסעדה קטנה ? לא נראה שתוכנה לניהול עסק קטן זה מה שאנחנו צריכים… אבל…

עסקים קטנים הינם הלב הפועם של הכלכלה הישראלית, הם המייצרים, המשרתים והעובדים שעושים לכולנו את החיים טובים יותר. לצערנו – עסקים קטנים הם אילו שנסגרים יותר מהגדולים יותר. עסקים קטנים מאפיינים במקצועיות ספיציפית ( מאפייה יודעת לעשות לחם, לא בהכרח לנהל מלאי ) ובהרבה מוטיבציה ועבודה קשה. איך אפשר להתמקצע ? בעזרת תוכנה לניהול עסק קטן .
תוכנה לניהול עסק קטן – יתרונות
–         ניהול מלאי מדויק – מעבר לשימוש בתוכנה לניהול עסק קטן מאפשר רישום מדויק של כל דבר שנכנס ויוצא לעסק, הרבה פחות עבודה בספירות מלאי והרבה יותר ידע חשוב מצב העסק. כמובן – הרבה יותר בקרה על העובדים שמתעסקים עם המלאי .
–         תוכנה לניהול עסק קטן מאפשרת לנו לבצע אנליזות ברמות גבוהות, אולי זה נשמע קצת מפוצץ לעסק קטן בסך הכל , אבל חסכון קטן בעלויות קבועות, תמחור נכון , הרחבה או צמצום של שעות העבודה של החנות שלכם  יכולות לשפר פלאים את מצבו של העסק בסוף השנה – כל אילו ניתן היום להשיג בעזרת תוכנה לניהול עסק קטן שהותאמה לכך במיוחד .
–         במקום קופה רושמת – תוכנה לניהול עסק קטן כוללת בתוכה קופה ממוחשבת לעסק, כך שאתם יכולים לחסוך את הרכישה של קופה רושמת מסורתית ולדעת יותר פרטים על כל מכירה שלכם.
לפני רכישה –
לפני שאתם ממהרים לרכוש תוכנה לניהול עסק קטן הנה מספר טיפים :
–         רכשו תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות מקורית עם רישיון.
–         וודאו שיש אפשרות לייצא נתונים לאקסל מהתוכנה שלכם
–         עשו רשימה של הצרכים של העסק שלכם
–         חפשו בגוגל " תוכנה לניהול עסק קטן ", קראו והבינו את הפונקציות, אם אתם זקוקים לפונקציות אלו ואם הם יכולות לתרום לכם .
–         חפשו תוכנות לניהול עסק עם תקופת ניסיון של שבוע – חודש, מרבית החברות למכירה של תוכנה לניהול עסק קטן מציעות כזו תקופת ניסיו- כך תוכלו לדעת כי רכשתם מוצר מתאים.