אפשרויות שונות עם מכונת צילום |

אפשרויות שונות עם מכונת צילום

בשנים האחרונות, כמעט ולא ניתן לנהל עסק רגיל מבלי להשתמש במכונות הצילום השונות הקיימות כיום. לא משנה אם זה בית עסק העוסק במסעדנות, שירותי משרד, ייבוא או כל מקצוע אחר – כמות ההדפסות שצריך לבצע היא גדולה במיוחד. אם כן, אילו אפשרויות קיימות היום במכונות הצילום וכיצד מומלץ להתנהל איתן?

האפשרות הקלאסית

האפשרות הראשונה במכונת הצילום, היא פשוטה כמשמעה, צילום. במידה ומעוניינים לבצע צילום מהיר של כל דף שהוא, בין אם הוא A4 קלאסי, קטן יותר או אפילו גדול בהרבה, כל שצריך לעשות הוא להכניס את הדף, להכניס דפים נוספים המתאימים לגודל הנכון ופשוט ללחוץ על הכפתור. בתוך פחות מדקה יהיה עותק מושלם של אותו הדף בשחור לבן, או אם משתמשים במכונת צילום צבעונית, אז גם באותו צבע.

עוד אפשרויות נוספות הקיימות במכונות הצילום המתקדמות, קשורות בעובדה שניתן לבצע את הצילום אך לפני שמבצעים את ההדפסה של העותק, ניתן לבחור גודל קטן או גדול יותר, לבחור את מספר העותקים, לבחור אזור ספציפי שיודפס וכן גם להגדיל את הטקסט. כמו כן, ניתן לבחור הדפסה של אותו העותק באופן קטן יותר וכמה פעמים על אותו דף. כך, ניתן להדפיס עותקים רבים של דפים עבור כמות גדולה של אנשים, בין אם לפרסום או לשם העברת הודעות.

אפשרויות מתקדמות

בשנים האחרונות, התווספו אל מכונות הצילום עוד אפשרויות רבות, באמצעות השילוב של מימד המחשב. החיבור בין המחשב למכונות הצילום, מאפשר להשתמש בהן לא רק לשם העתקה בגדלים, צורות וכמויות משתנות, אלא גם ליצירה של חומרים נוספים אשר לא הועתקו לעולם. כך, המכונה מסוגלת לתפקד בתור מדפסת לכל דבר, כאשר ניתן לשלוח אליה פקודות הדפסה ממגוון מחשבים ואפילו טלפונים המחוברים למכונת הצילום, כאשר אפשרויות העריכה וההדפסה מתרבות אפילו יותר. כמו כן, ניתן לבצע אפילו שליחת פקס.

עוד אלמנט אותו חשוב להכיר בטרם ניגשים לרכוש מכונת צילום לעסק, קשור באופן הרכישה. כיום, לא חייבים לרכוש את המכונה אלא ניתן גם להשכיר אחת שמתאימה באופן אישי לעסק. מכונה שכזו, מגיעה לזמן אשר נקבע מראש על ידי החברה והלקוח, ביחד עם אספקה קבועה של דיו ואף ניתנת האפשרות להוסיף מכונות או להחזיר אותן בתום השימוש. כך, נהנים מכל האפשרויות של מכונות הצילום ומחזירים אותן כאשר אין בהן צורך.