פיתוח אפליקציות לקופה רושמת |

פיתוח אפליקציות לקופה רושמת

 

קופה רושמת היא חובה בכל בית עסק אשר מוכר את מרכולתו. לרוב, אנו שמים לב אל קופות אלו בסופרמרקטים, חנויות, בתי קפה ומסעדה. הדבר החשוב ביותר לגבי כל קופה רושמת היא התאמתה לצרכים של העסק שאמור להשתמש בה. כאן נכנס לתמונה תחום פיתוח אפליקציות לקופה רושמת אליו משתייכות אותן אפליקציות שמטרתן לעזור לבעלי העסק לתפקד בצורה היעילה ביותר בכל הקשור אל הזנת נתונים בקופה הרושמת.
הקופה הרושמת של שנות האלפיים
אם בעבר, הורגלנו לקופות חצי מכאניות אשר שימשו אותנו בעיקר להכנסה והוצאה של כספים, כיום עולם פיתוח האפליקציות שינה את המצב. נכון להיום כל בעל עסק בעל קופה רושמת יכול לחשב במהירות את ההכנסות וההוצאות היומיות, השבועיות והחודשיות שלו. אך כאן לא מסתיים כל הקשור אל התפתחות הטכנולוגיה בתחום הקופות, שכן בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משתמשים בקופות ממוחשבות, דהיינו, קופות אשר משמשות לא רק לדיווחים ורישומים  של הכנסות והוצאות, אלא מאפשרות גם סליקה, מעקבי מלאי, הפקת דו"חות על פי שאילתא, ארכיון/היסטוריה הזמנות, מלאי וכו' והעיקר מדובר במערכת ממוחשבת משוכללת ומתוחכמת אשר יכולה להבטיח לכם מינימום טעויות.
אפליקציות למכשירים החכמים- קופה רושמת
תחום פיתוח האפליקציות הוא בעל השפעה משמעותית מאוד בכל הקשור גם אל קופות רושמות. נכון להיום, קיימת אפליקציה מיוחדת המתאימה למכשירי האייפון החכמים של חברת אפל העולמית. אפליקציות אלו מאפשרות לבעלי העסק להיות "מחוברים" לקופה הרושמת שלהם מכל מקום ובמשך כל שעות היממה. דבר אשר מעניק לכל בעל עסק שליטה מלאה גם כאשר הוא נייד לגבי פעולות הנעשות עם כספי הקופה. אפליקציית קופה רושמת ממוחשבת תאפשר לכל בעל עסק ליהנות מ:
חיבור– בעל העסק מחובר לקופה הרושמת של העסק שלו ורואה את כל הפעולות הנעשות בה בזמן אמת. אם מדובר במספר קופות רושמות בעסק או במספר עסקים יש אפשרות של הצגת מספר נקודות על מסך מחולק אחד בפלאפון.
תקבולים– יש אפשרות לניתוח כל הנתונים היומיים בקופה, השוואה של התקבולים בהתאם לפילוח של תקופת זמן, ניתוח של כל הנתונים הללו ועוד.
גרפים– יש אפשרות לקבל את כל הנתונים כתצוגה של גרפים במכשיר האייפון.
לסיכום, כיום ישנן אפליקציות רבות המיועדות לקופות רושמות. אלו הופכות את הקופה הרושמת הארכאית לקופה רושמת ממוחשבת אשר יכולה להנפיק עבורכם כמעט כל נתון ולאפשר לכם לבצע פעולות רבות הקשורות אל כספים ותחום המכירות, כמו למשל קופה שבה יש אפליקציה המציגה את נתוני המכירות, מספר העסקאות החודשי, נתוני הרווחים החודשיים, נתוני העובד עם נתוני המכירות המרשימים ביותר ועוד.
לפרטים נוספים ולנציג שירות

אוטוסופט בשבילכם ולמענכם !

רחוב שארית ישראל 35 בית שער הסיטי, תל אביב 68165

טל: 072-2772222 | פקס: 072-2766105