קופה ממוחשבת

עד לפני עשור, עדיין לא היה בכל בית עסק קופה ממוחשבת. עדיין היו אלו שהסתפקו בקופה רגילה שניהלה אך ורק את החישובים הפשוטים ביותר עבור הלקוחות. קופה ממוחשבת נכנסה לה אט אט לבתי העסק ולחנויות השונות כאשר היום זה כבר דבר מובן מאליו. העולם התקדם מאז עוד וכיום אנחנו פוגשים בחנויות רבות גם עמדת מכירה ממוחשבת. עמדת מכירה ממוחשבת לעסקים או עמדת מכירה ממוחשבת לחנויות, למעשה מאפשרים לכל לקוח לבצע בעצמו את החשבון, לשלם ולשלוט בעצמו על כל תהליך הקנייה.

עמדת מכירה ממוחשבת

כשנולדה עמדת מכירה ממוחשבת הראשונה, קבלו אותה רבים בספקנו רבה. נדמה היה כי יהיה קשה להתרגל לעובדה כי אין זבן העומד מאחורי הדלפק ומשרת את הלקוח. אך אלו שייצרו את הדבר, חשבו היטב וערכו מחקרים בתחום עד שהם הגיעו למסקנה כי אין למעשה כל מניעה לשלב קופה ממוחשבת בתוך עמדת מכירה ממוחשבת לעסקים או חנויות. עמדת מכירה ממוחשבת לחנויות למעשה תעשה את אותו הדבר כמו קופה ממוחשבת, אך בניגוד אליה יוכל הלקוח לשרת את עצמו בעצמו.

עמדת מכירה ממוחשבת לעסקים

ישנם היום הרבה חנויות סופרמרקט שמעמידים לשירות הלקוח עמדת מכירה ממוחשבת לחנויות. קופה ממוחשבת אשר באמצעותה הוא יכול לערוך את החשבון שלו לבד ולהחליט מה הוא רוצה לקחת ועל מה הוא מחליט לוותר בסופו של דבר, לאור המחיר הגבוה מידי. קופה ממוחשבת הניצבת בתור עמדת מכירה ממוחשבת, חוסכת למעשה בכוח אדם, כאשר עמדת מכירה ממוחשבת לעסקים לא דורשת יותר מזבן אחד שיהיה מעל כל הקופות הממוחשבות.

עמדת מכירה ממוחשבת לחנויות

אוטוסופט – זוהי החברה אשר אצלה תוכלו לרכוש קופה ממוחשבת לעסק שלכם. קופה ממוחשבת שתעשה לכם סדר בעסק ותסייע לכם לשלוט על ההכנסות ועל ההוצאות.

אוטוסופט מספקת מלבד קופות רושמות גם את האפשרות של עמדת מכירה ממוחשבת, עמדת מכירה ממוחשבת לעסקים או עמדת מכירה ממוחשבת לחנויות אשר אלו משרתים את הלקוחות בצורה הרבה יותר פרקטית והרה יורת נוחה.

אין ספק כי אלו סייעו מאוד להתמודד עם העומס בחנויות כאשר באופן כזה אין צורך בכוח אדם רב על מנת לשרת את הלקוחות הרבים. כל לקוח משרת את עצמו לבד והאחראי המסתובב באזור קו הקופות הממוחשבות הללו הוא זה שאחראי על כולם יחד. אם זה כאשר ישנה תקלה במחשב ואם זה כאשר ללקוח ישנה שאלה ומשהו לא ברור לו.

אוטוספט – כל הפתרונות לעסק.