קופה רושמת אנדרואיד

תנו לטכנולוגיה לנהל את העסק שלכם עם קופה רושמת אנדרואיד

הקופה הרושמת הינה חלק בלתי נפרד מכל בית עסק העוסק במכירות; סופרמרקטים, חנויות, בתי קפה, מסעדות והרשימה הולכת ונמשכת. עם הטכנולוגיה ההולכת ומתפתחת במהירות שיא, נוצרות אפשרויות נוספות לייעול תהליך המכירה וניהול העסק. אם עד כה העסק שלכם החזיק בקופה רושמת שחשבתם שאין עוד כמותה, אולי זה הזמן להציג בפניכם את המילה האחרונה בתחום הקופות הרושמות – קופת אנדרואיד מתקדמת ופשוטה לתפעול.

את האנדרואיד כולם כבר מכירים. מערכת ההפעלה הפשוטה והנוחה למשתמש, כבשה את העולם בסערה וכעת היא חלק בלתי נפרד מחיינו. אנו פוגשים אותה בטלפונים הניידים, מסכי הטלוויזיה והמחשבים, וכעת היא חודרת גם לעולם המכירות. בעתיד הלא רחוק, בעלי העסקים העוסקים במכירות יאמצו גם הם את הקופות החדישות, וייהנו גם הם מאחת המערכות הנוחות ביותר שנוצרו.

קופה רושמת אנדרואיד – מנהלים את העסק גם מרחוק

יתרון נוסף באימוץ קופה רושמת אנדרואיד לעסק, הוא העובדה כי הכל מתנהל בענן מחשוב. מה זאת אומרת? ובכן, גם הענן הפך פופולארי, ולא בכדי. מדובר בדרך יעילה לאחסן קבצים ומידע, או לספק שירותים דרך הרשת, ללא תלות במיקום פיזי לנקודה בה המידע והנתונים שלכם נשמרים. הענן מוגן על ידי שורה של שרתים מקלטים מאובטחים, וזמינים לכם בכל שעה.

בעזרת המערכת המתקדמת, ניתן לבצע מגוון פעולות הקשורות לניהול העסק, בקלי קלות:

  • ניהול מלאי חכם – החל מהפקת דוחות מלאי מדויקים בזמן אמת, ועד לבדיקה מדוקדקת של המלאי הקיים, והשלמת חוסרים במידת הצורך.
  • לקוחות – ניהול הלקוחות בעסק וביצוע קמפיינים שיווקיים בדואר האלקטרוני, הודעות קוליות או מסרונים, פילוח שוק על פי קריטריונים שונים, כרטיסים מגנטים ומעקב צמוד אחר מימוש נקודות וזיכויים ללקוחות.
  • תשלום – קבלת כל סוגי התשלומים בצורה פשוטה ומובנת למשתמש; מזומנים, אשראי, זיכויים, צ'קים ועוד.
  • העובדים והעסק – הפקת דוחות נוכחות, כולל הגדרות שכר לכלל העובדים ועמלות על פי מכירות. דוחות לניתוח יעיל יותר של הפעילות העסקית לייעול תהליך קבלת ההחלטות, הפקת חשבוניות מס, ועוד.
  • ניהול בקלות – עולם ה-IOS מוכר וידוע בפשטותו. הרי לא בכדי שהאנדרואיד הפך לכה פופולארי בכל רחבי העולם, ואין אדם שלא מכיר ומודע ליתרונותיו. כך, ניתן יהיה ללמוד בקלות כיצד לתפעל את הקופה, ולהפיק ממנה את המיטב לתהליך ניהול העסק.

ניהול עסק לא חייב להיות כאב ראש – קנו עכשיו קופת אנדרואיד!

לא משנה אם מדובר בעסק גדול ומוכר או עסק קטן ומתפתח, בין אם אתם עוסקים במכירות עליכם לשאוף לסדר מופתי ושגרת יום יום יעילה במיוחד על מנת להגדיל את ההכנסות, לדאוג לעובדים, ודאוג שהכול נמצא במקומו. כל עסק מוקם במטרה לטפס לפסגה, וכדי לעשות זאת יש לנקוט בכל האמצעים, ולהוביל את המגמה הבאה.

חברת אוטוסופט הינה בעלת ניסיון רב בתחום מתן שירותי פיתוח התוכנות לניהול חשבונות, בשילוב עמדות מכירה של קופות ממוחשבות, משווקת קופות רושמות חדשניות בשילוב מערכת ההפעלה האהובה – אנדרואיד. זה הזמן לעשות סדר מדויק וארגון מושלם בעסק שלכם, ואת זאת תוכלו להשיג על ידי הטמעת מכשור מתקדם בטכנולוגיה חדישה ופורצת דרך אצלם בעסק.

 

 

לפרטים נוספים ולנציג שירות

אוטוסופט בשבילכם ולמענכם !

רחוב שארית ישראל 35 בית שער הסיטי, תל אביב 68165

טל: 074-767-94-82 | פקס: 072-2766105