קופה רושמת לדוכני מכירה בקניונים

על שימוש עם קופה רושמת לדוכני מכירה בקניונים

השימוש עם קופה רושמת לדוכני מכירה בקניונים מפחית את הסיכוי לטעויות חישוב בסיסיות, שיכולות לעלות ביוקר מול הלקוחות בקניון ומשדרות אמינות ושקיפות, במהלך תהליך המכירה מול הלקוח בדוכן. במערכת הממוחשבת של קופה רושמת לדוכני מכירה בקניונים ניתן אף לגשת בקלות להיסטוריית המכירות של הצרכנים לפי מספר כרטיסי אשראי במקרה הצורך. בנוסף השימוש בקופה הרושמת מאפשר להגדיל את הרווחים, באמצעות פיקוח יעיל על העובדים והמזומן בקופות של הדוכן. ניתן לזהות מוצרים מבוקשים ולהגביר את הנוכחות של המוצרים הנמכרים ביותר על הדוכן, בהתאם להיסטוריות הביקוש של הלקוחות.

מכירות פרונטליות

שירותי קופה רושמת חכמה יכולה להועיל לכל סוגי העסק העוסקים במכירות פרונטליות בדוכני המכירה, כולל חנויות ספרים, דוכני אוכל, אמנות ויצירה ועד. הקופות הניידות ניתנות לחיבור חשמלי ואינטרנט אלחוטי כך שניתן להוציא אותן לירידי המכירות בקניונים ואף להוציא דוכנים לאוויר הפתוח. בזכות קופות רושמות יש תיעוד מלא של כל העסקאות בדוכן וניתן לפלח את נתוני המכירות בהתאם לתקופות שונות וכך לבנות אסטרטגיית מכירות טובה יותר, בהתאם לימים החזקים והחלשים במכירות. שימוש במערכת קופה רושמת מאפשר מעקב אחר מבצעים מצליחים ואף לסייע בבניית המבצעים החדשים לפי ביקוש, למשל באמצעות זיהויי של שולי רווח גדולים על מוצרים מסוימים והכנסתם למבצעים השונים תוך קידומם והבלטתם, על מנת למשוך לקוחות נוספים בימים החלשים.

עסק חדש

כבר מהשלבים הראשונים בתהליך ההקמה של עסק חדש, כדאי לחפש את הפתרונות הפשוטים ביותר לניהול יעיל של העסק. הנוחות של הצרכן ומידת המהירות של השירות אותו הוא מקבל, הינם קריטיים בעת המכירה, על מנת לבנות בהצלחה ומהירות קהל צרכנים נאמן לאורך זמן. רכישה של קופות רושמות היא החלטה נבונה שלכל עסק העוסק במכירות פרונטליות. קופה רושמת לדוכני מכירה בקניונים מאפשרת  סדר בהליכי הרכש והמכירה החל מהרגע הראשון ומאפשרת הבנה טובה יותר לגבי מצב הסחורה בדוכן בכל עת.

ייעוץ לגבי קופה רושמת לדוכני מכירה בקניונים מהמובילים בתחום

אם אתם מעוניינים לשמוע יותר על היתרונות של הכנסת קופה רושמת לדוכני מכירה בקניונים פנו לייעוץ מחברת אוטוסופט הוותיקה והמנוסה בתחום. החברה מובילה את החדשנות במכשירים ובתוכנות השונות וגאה לתת, שרות מכירות וטיפולים לעסקים רבים. חברת אוטוסופט מייעצת, מתקינה ומטפלת בקופות הרושמות בחנויות, בכנסים ובדוכנים וזמינה בכל עת, באמצעות מוקד שירות למתן תמיכה טכנית לכל תקלה בכל עת במקצועיות.

לפרטים נוספים ולנציג שירות

אוטוסופט בשבילכם ולמענכם !

רחוב שארית ישראל 35 בית שער הסיטי, תל אביב 68165

טל: 074-767-94-82 | פקס: 072-2766105