קופה רושמת לחנות הנעלה |

קופה רושמת לחנות הנעלה

שוק הנעליים – המרוץ אחר יתרון תחרותי

שוק ההנעלה בישראל רווי מאוד וישנן מתחרים רבים המנסים לנגוס בעוגת הנעלים בישראל. מכאן שכל חנות וכל מתחרה צריכים לעשות את הכול בכדי להשיג יתרון על מתחריהם ולדאוג כי לקוחות חדשים יגיעו אליהם ולא פחות חשוב מכך לקוחות קיימים ימשיכו לקנות בחנות הנעלים. בכדי להגיע ליתרון על פני חנויות אחרות הרי שניתן להשתמש בקופה רושמת ממוחשבת אשר תספק לנו נתונים על מכירות העסק ועל מלאי הנעליים המוחזק בו. כמובן שלא די בהחזקת הקופה אלא יש צורך להבין את האפשרויות השונות שהקופה מספקת לנו ולדעת להשתמש בהם לטובתנו. כך לדוגמא העובדה שהקופה מאפשרת לנו לעקוב אחר מלאי החנות מאפשרת לנו לדעת איזה נעליים הם המבוקשות ביותר, דוגמא נוספת היא שאנו יכולים לדעת את חתך הגילאים של לקוחותינו וכך לדעת לאיזה פלח שוק לפנות ואיזה פלח אנו צריכים לחזק.

אילו מאפיינים צריכים להיות לקופה רושמת בחנות נעליים?

כאשר אנו קונים קופה לחנות נעליים, עליה בראש ובראשונה לעקוב בזמן אמת אחר המכירות בחנות ולוודא כי העובדים מזינים את כול המכירות, ללא טעויות וללא מעילות של העובדים. קופה רושמת איכותית תבטיח לנו מעקב מתאים ותשפר את רמת הפיקוח על מכירות הנעליים. בנוסף עלינו לוודא כי קופה בחנות נעליים תדע לומר לנו מה המוצר המוביל של החנות, כמה כסף נכנס לנו בחודש ומה הם השעות והימים העמוסים ביותר בשבוע. שימוש נכון בקופה ממוחשת יכול לחסוך לנו כסף רב ולעזור לחנות לצמוח ולהוביל להצלחתה של החנות. כמובן שלפני קניית הקופה אנו חייבים לברר מה הם האפשרויות השונות הנמצאות בקופה ולוודא כי אפשרויות אלו עומדות בציפיותינו. לבסוף אחד מהמאפיינים החשובים ביותר שצריכים להיות בקופה הוא נוחות התפעול שלה ושכל עובד ידע לתפעלה בקלות וללא בעיות או טעויות מיותרות. כמובן שכל טעות אשר תיגרם כתוצאה מאי נוחיותה של הקופה משמעה הפסד כספי לחנות ועל כך יש להצר.

מה היתרונות של קופה רושמת לחנות הנעלה?

קופה רושמת בחנות נעליים מאפשרת לבעל החנות להתרכז בדברים החשובים באמת ולא להקדיש את יומו לכיבוי שריפות. כידוע זמן הוא כסף ומכאן שהקופה חוסכת לנו זמן רב, במקום לפקח על העובדים או לנסות לעקוב אחר מכירות החנות, אנו יכולים להתרכז בקביעת האסטרטגיה של החנות. כמובן שללא הקופה לא היה לנו את הראש להתעסק בנושא זה והיינו צריכים להתמקד בנושאים אחרים מה שבסופו של יום היה עולה לנו בבזבוז רב ובהפסד כספי שלא לצורך.

לפרטים נוספים ולנציג שירות

אוטוסופט בשבילכם ולמענכם !

רחוב שארית ישראל 35 בית שער הסיטי, תל אביב 68165

טל: 072-2772222 | פקס: 072-2766105