קופה רושמת לחנות מחשבים |

קופה רושמת לחנות מחשבים

כיצד חנות מחשבים שונה מחנויות קמעונאיות אחרות?

חנות מחשבים הינה לכאורה כמו כל חנות אחרת והיא עוסקת במכירות מוצרים ממש כמו חנות הנעליים וההלבשה. אך כל בעל חנות מחשבים יודע כי האמת רחוקה מכך וניהולה של חנות מחשבים הוא פעמים רבות מורכב יותר מניהולה של חנות מן הסוג אותו הזכרנו עתה. הבעיה עם חנות מחשבים נובעת מהקושי בניהול חנות המחשבים ומן המעקב אחר המוצרים השונים הנמצאים בחנות. מכיוון שמחשב אינו קופסא רגילה אלא מוצר שניתן להוסיף ולהוריד ממנו פיצ'רים רבים ישנו קושי רב לעקוב אחר כל מלאי המכירות בחנות. כך לדוגמא אם הוספנו למחשב כרטיס מסך שונה מן הסטנדרט אתו הוא מגיע או שהוספנו עוד זיכרון למחשב, הרי שאנו כבעלי החנות חייבים לדעת זאת. הידיעה נחוצה כמובן לשם מעקב אחר ההכנסות וההוצאות של בית העסק, אך לא רק, כבעלי עסק אנו חייבים להיות עם היד על הדופק מבחינת ניהול המלאי שלנו ואנו חייבים להזמין את המוצרים אותם מכרנו זה עתה.

כיצד יכולה קופה רושמת לסייע לנו בניהול חנות מחשבים?

ניהול המלאי הוא תנאי הכרחי לניהולה התקין של החנות ולמעקב אחר המוצרים הנמכרים בו, בדיוק לשם המעקב והניהול אחר המלאי של חנות מחשבים הרי שהומצאה הקופה הרושמת הממוחשבת. קופה זו יכולה לבצע אבחנה בין המוצרים השונים הנמצאים במחשב אותו מכרנו וביכולתה לספק לנו את המידע המקיף ביותר על המוצרים אותם מכרנו ועל מוצרי המחשב אשר עדיין קיימים במלאי. סדר ומעקב הוא תנאי בסיסי לניהולה של חנות מחשבים ועל כן ספק אם ניתן לנהל חנות זו ללא קופות רושמות איכותיות אשר עוקבות אחר מכירות החנות.

האם כל קופה תעשה את העבודה?

אם בחנות רגילה יתכן וניתן להסתפק בכל קופה הרי שבעקבות הדרישות המיוחדות של חנויות המחשבים הרי שקופו מסוימות לא יעמדו בכל הדרישות הנחוצות לנו. ככל שנקפיד על מאפייניה של הקופה ונעמוד על כך כי היא תחזיק בדרוש לנו כך נחסוך כסף ונרוויח יותר. עלינו לוודא כי הקופה אותה אנו קונים תוכל לאבחן בין המוצרים השונים שנמצאים בתוך המחשב ותדע לעקוב אחר המכירה של המחשב כולו בזמן אמת. אם הקופה תתייחס למחשב כאל מוצר אחד ויחיד הרי שהיא לא תוכל לסייע לנו כלל והיא תשב בחנות בלי שנוכל לעשות בה שימוש. כדאי לבעל חנות המחשבים לא להתפשר על פרט כלשהו בקופה ממוחשבת אחרת ייצא כשבסופו של יום יפסיד כסף רב.

לפרטים נוספים ולנציג שירות

אוטוסופט בשבילכם ולמענכם !

רחוב שארית ישראל 35 בית שער הסיטי, תל אביב 68165

טל: 072-2772222 | פקס: 072-2766105