קופה רושמת לתערוכות וכנסים

כל מה שרצית לדעת לגבי קופה רושמת לתערוכות וכנסים

קופה רושמת לתערוכות וכנסים הופכת להיות פופולרית בשנים האחרונות, כאשר עסקים רבים בוחרים להשתמש בה בכנסים ובתערוכות. קופה רושמת לתערוכות וכנסים מתאימה עבור דוכנים ניידים בהם משווקים ביעילות את המוצרים השונים. כנסים ותערוכות מאפשרים לעסקים, להגיע לקהל גדול של אנשים, במהירות ולהציע להם מוצרים במבצעים ובהנחות מיוחדות למשתתפים בכנס. למבקרים מתאפשר לבקר ולהסתובב, תוך כדי תהליך קנייה מהיר ויעיל בדוכן.

ניהול דוכן המכירות

באמצעות קופה רושמת לתערוכות וכנסים ניתן לנהל את דוכן המכירות בצורה מקצועית ולבצע מכירות במהירות. אל המערכת ניתן להתחבר בקלות גם באמצעות הטאבלט, הטלפון החכם, או המחשב הנייד. קופה רושמת ניידת וחכמה יכולה להתממשק עם מערכות לניהול מלאי והנהלת חשבונות, כמו גם הפעלת שעון נוכחות ומערכת לניהול עובדים, על מנת שנציגי המכירות בכנסים השונים יוכלו להיכנס ולצאת מהמשמרות בקלות. היתרון של חיבור הקופה למערכת לניהול מלאי היא ביכולת לשלוט במלאי בכל עת ולקבל תמונה מלאה של מצב המכירות והמוצרים. קופה רושמת לתערוכות וכנסים מאפשרת סליקה מאובטחת בצורה הכי בטוחה ומקצועית שיש.

שליטה מרחוק

גם כאשר אתם משתתפים בעצמכם בתערוכה או בכנס אתם יכולים לשלוט מרחוק בדוכן שהקמתם ולעקוב אחר נציגי המכירות שלכם שבדוכן. בכל עת תוכלו להיכנס ולראות את הנתונים לגבי מספר הרכישות והמוצרים שנמכרים באמצעות קופות רושמות. לקופות החכמות יש משמעות גם עבור ייעול אבטחת הדוכן בכנס או בתערוכה. קופה רושמת יכולה לצמצם באופן ניכר את שיעור הגנבות בדוכן, הן מצד העובדים והן מצד הלקוחות בכנסים השונים. מכיוון שדוכנים שונים זקוקים לפונקציות שונות עבור ניהול הקופות של העסק, מומלץ להתאים את המערכת הממוחשבת למאפייני העסק והמוצרים שהוא מוכר בתערוכות, באופן מדויק ובהתאם לפעילותו.

ייעוץ לגבי קופה רושמת לתערוכות וכנסים

גם מבחינת שמירה על המידע העסקי, במערכות המחשוב של קופה רושמת לתערוכות וכנסים ניתן לקבוע קוד השראה למידע בהתאם לתפקידו של כל מורשה, על מנת שכל מי שישתמש במהלך עבודתו בקופה הרושמת, יעשה זאת בהתאם לתפקידו הספציפי בלבד. אם אתם זקוקים למידע נוסף בנוגע ליתרונות של המערכות השונות, צרו קשר כאן באתר לייעוץ של חברת אוטוסופט המתמחה בתחום זה. לחברת אוטוסופט ניסיון רב שנים בהתקנה והטמעה של קופות רושמות שונות בקרב אלפי עסקים בישראל.

לפרטים נוספים ולנציג שירות

אוטוסופט בשבילכם ולמענכם !

רחוב שארית ישראל 35 בית שער הסיטי, תל אביב 68165

טל: 074-767-94-82 | פקס: 072-2766105