תכנת קופה רושמת |

תכנת קופה רושמת

 

למה כדאי לי לעבור להשתמש בתוכנת קופה רושמת ?
–         כי אנחנו בני אדם , כולנו עושים טעויות בהיסח הדעת, בגלל עומס בעבודה שהיה כל היום או בגלל עומס רגעי, שימוש בתוכנת קופה רושמת מאפשרת לנו לצמצם את הטעיות שאנו עושים למינימום וככה לחסוך לנו המון זמן וכסף .
–         תוכנה לניהול קופות מאפשרת לבעל העסק הרבה יותר אפשרויות,כך הוא מייעל ומשפר את העסק שלו למקסימום תפוקה – תכנת קופה רושמת  מקבלת אמצעי תשלום שונים ומגוונים ומסוכרנת בניהם , ניתן להתאימה לעבודה עם ברקודים, וכך לא צריך לזכור מחירים רבים של המגוון שאנו מחזיקים במלאי.
–         הפרטים הקטנים – תכנת קופה רושמת , היא לא רק קופה רושמת , היא מחשב לכל דבר, מעכשיו אנחנו יודעים כמה נכנס, כמה יצא, כמה יש במלאי, מה נמכר הכי הרבה, כל המידע הזה מאפשר לנו לעשות ניתוח נתונים ולשפר פלאים את הרווחים. הכל בעזרת תכנת קופה רושמת פשוטה יחסית. וכן – גם לבתי עסק קטנים.
 

תכנת קופה רושמת – כיצד נבחר ?
ניתן למצוא בשוק המון שיציעו לנו קופות רושמות להשכרה , אילו מתאימים רק לעסק בעל תקופת חיים קצרה או לימי מכירה מיוחדים. אם נראה לבחור תכנת קופה רושמת אנו צריכים לדעת כי מספר האפשרויות הוא לא מוגבל. היום ניתן להכיל מודולים שונים על כל תוכנה ותוכנה, והכל תפור לפי הדרישות שלכם. לפני שאתם ניגשים לרכוש תכנת קופה רושמת, הכינו רשימה של דרישות, ותרשו לעצמכם להסחף עם מה שאתם דורשים מהתכונה שלכם. תוכלו לקבל , לפי דרישה , הרבה יותר מתכנת קופה רושמת – ממש תוכנה לניהול עסק קטן או גדול.

אילו אפשרויות טמונות לנו  ?

1.      תכנת קופה רושמת , כפי שציינו, יכולה להיות הרבה יותר מסתם רישום, היא יכולה לאפשר לכם לבצע אנליזה מתקדמת על העסק שלנו
2.      תכנת קופה רושמת יכולה להחליף את הקופה הרושמת המסורתית – כך נחסוך מקום רב, מכיוון שסביר להניח שכבר יש לנו מחשב בעסק, עכשיו רק צריך להתקין עליו תכנת קופה רושמת .


לפרטים נוספים ולנציג שירות

אוטוסופט בשבילכם ולמענכם !

רחוב שארית ישראל 35 בית שער הסיטי, תל אביב 68165

טל: 072-2772222 | פקס: 072-2766105